wersja polskawersja angielska
Nasze produktyZawory grzybkoweZawory kuloweZawory zwrotneZasuwyPrzepustniceOsadnikiZawory stożkoweArmatura wykładana PTFERurociągi i elementy rurociągów wykładane PTFEMieszadła AnticoKołnierze - DN 300 i większeArmatura z tworzyw sztucznych
producenci

WAKMET

wakmet

FABRYKA ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ WAKMET jest producentem zaworów  zaporowych grzybkowych staliwnych i kwasoodpornych, zaworów regulacyjnych, minimalnego przepływu oraz zasuw staliwnych, osadników i klap w zakresie ciśnień od 2,5 MPa do 42 MPa o przelotach od DN 4 do DN 350 w zakresie temperatur od -190°C do + 600°C.
FAP WAKMET oferuje również prace projektowe oraz produkcję w zakresie armatury nietypowej, wykonywanej zgodnie ze specyficznymi wymaganiami i potrzebami klienta.


ZETKAMA

zetkama

Fabryka Armatury Przemysłowej ZETKAMA produkuje wysokiej jakości, zaawansowaną technologicznie armaturę przemysłową, która jest stosowana w energetyce, ciepłownictwie, ogrzewnictwie, wentylacji i klimatyzacji. Jest to armatura wykonana z żeliwa szarego lub żeliwa sferoidalnego. Podstawowe grupy asortymentowe to: zawory zaporowe, regulacyjne, kurki kulowe, osadniki, zawory balansowe, zawory pływakowe, osadniki, kosze ssawne oraz przepustnice. Zakres średnic to DN 15 do DN 300 przy ciśnieniach od PN 10 do PN 25.


CHEMITEX

chemitex

Zakłady Mechaniczne CHEMITEX Sp. z o.o. są producentem zaworów kulowych, zaworów manometrowych, zaworów z płaszczem grzewczym oraz przezierników. Armatura jest produkowana w dwóch podstawowych wykonaniach materiałowych, tj. ze stali węglowej oraz kwasoodpornej. Zawory mogą być sterowane dźwignią ręczną lub siłownikami pneumatycznymi i elektrycznymi. Zakres średnic wynosi od DN 4 do DN 200 a ciśnień od PN 10 do PN 160. Zawory kulowe produkcji Chemitex pracują w instalacjach ciepłowniczych, przemysłu chemicznego, naftowego, spożywczego, farmaceutycznego i innych. Można je stosować do gazów propan-butan (ciekły-gazowy), tlenu, azotu, CO2 a także w rurociągach wody pitnej, destylowanej i demineralizowanej, pary wodnej i kondensatu, cieczy oleistych, rozpuszczalników, kwasów organicznych i nieorganicznych, ługów, roztworów soli i innych.


JAFAR

jafar

Producent specjalizujący się w produkcji armatury żeliwnej do wody, gazu i scieków. Producent oferuje także wykonania specjalne armatury, np. wykonania morskie (całobrązowe). W ciągłej ofercie jest szeroki asortyment zasuw (przeloty od DN 40 do DN 600, ciśnienia do PN25), przepustnic, klap i zaworów zwrotnych.


GESTRA

gestra

GESTRA Polonia zajmuje się produkcją urządzeń regulacji przepływu - głównie pary, ale również wody, gazów i innych czynników w przemyśle i energetyce. Są to różnego typu odwadniacze, zawory zwrotne, zawory odcinające, zawory regulacyjne pośredniego i bezpośredniego działania.


GEORG FISCHER, FIP

gf

Producent elementów do budowy systemów rurociągowych z tworzyw sztucznych.

W ofercie znajdują się: rury, kształtki, armatura sterowana ręcznie i automatycznie, urządzenia kontrolno-pomiarowe. Dobór jednego z oferowanych tworzyw w zależności od medium i warunków pracy (PE, PP, PVC-U, PVC-C, ABS, PVDF) pozwala budować instalacje przemysłowe, sieci gazowe i wodociągowe oraz instalacje sanitarne.


LMP

lmp

Producent rurociągów i osprzętu do rurociągów (kształtek, trójników, kolan, kompensatorów) wykładanych PTFE (teflon). Zakres średnic od DN 10 do DN 300. W długościach od L=300 mm do L=5000 mm. Produkcja odbywa się na zamówienie klienta zgodnie z przesłanymi rysunkami aksjometrycznymi instalacji. Instalacje przeznaczone dla mediów trudnych: kwasów, ługów, solanek oraz w przemyśle farmaceutycznym. Zastosowanie takich rozwiązań przyczynia się do przedłużenia żywotności rurociągów a co za tym idzie - obniżenia kosztów.


KI

ki

Zawory kwasoodporne kołnierzowe wykonane ze stali w gat. 1.4408 w średnicach od DN 15 do DN 150. Przeznaczone do pracy w ciśnieniach od PN 16 do PN 40, w długościach zabudowy F1, F4 i w zakresie temperatur od – 196°C do + 200°C. Mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą siłownika pneumatycznego lub elektrycznego. Są wyposażone w system samodzielnego, „łatwego” montażu napędu zgodnego z ISO 5211. Wykonane są w wersji antystatycznej. Zawory posiadają certyfikat ogniotrwałości zgodnie z API 607.


MAŁAPANEW ARMATURA

malapanew

Zasuwy płaskie lub owalne wykonywane są głównie z odlewów ze staliwa węglowego lub stopowego. Zasuwy ze staliwa węglowego nr katalogowy 043 produkowane są o przelotach od DN 40 - do DN 700, z uszczelnieniem mosiężnym do temperatury 150°C, a z uszczelnieniem ze stali nierdzewnej do temperatury 250°C, ciśnienie nominalne do 4,0 MPa. Zasuwy ze staliwa węglowego nr katalogowy 055 sprzedajemy o przelotach od DN 40 - do DN 600 z uszczelnieniem ze stali nierdzewnej, do temperatury 400°C, ciśnienie nominalne do 4,0 MPa. Zasuwy ze staliwa węglowego lub stopowego nr katalogowy 122 lub 122SW produkowane są o przelotach od DN 50 - do DN 400, z uszczelnieniem ze stali nierdzewnej, do temperatury 400°C, ciśnienie nominalne do 1,6 MPa. Zasuwy ze staliwa stopowego nr katalogowy 190S o ciśnieniu nominalnym do 1,0 MPa i temperaturze pracy do 100°C są produkowane w przelotach od DN 50 - do DN 400, przeznaczone głównie do odcinania przepływu kwasu siarkowego o stężeniu do 96%. Zasuwy rafineryjne nr katalogowy ZR 150 klasa 150 o ciśnieniu nominalnym do 2,0 MPa i temperaturze do 427°C stosowane są głównie w instalacjach rafinerii ropy naftowej i w budowie rurociągów ogólnego przeznaczenia.


ANTICO

antico

Znany i ceniony włoski producent mieszadeł. Firma założona w 1947 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mieszadeł dla przemysłu chemicznego. Firma oferuje wiele modeli mieszadeł o różnych rodzajach zasilania, jest także w stanie dobrać rodzaj urządzenia dla każdych warunków pracy.


BUENO

bueno

Producent zaworów grzybkowych, kulowych, zwrotnych, zasuw i przepustnic ze stali węglowej, nierdzewnej i żeliwa, wykładanych PTFE i PFA. W ciągłej ofercie zawory kulowe wykładane PTFE o przelotach od DN 15 do 200.


Pozycjonowanie stron | Copyright 2010 MGJ Progress - Zasuwy Zawory grzybkowe Zawory kulowe
Szybkie menu: Zasuwy | Zawory grzybkowe | Zawory kulowe