wersja polskawersja angielska
Nasze produktyZawory grzybkoweZawory kuloweZawory zwrotneZasuwyPrzepustniceOsadnikiZawory stożkoweArmatura wykładana PTFERurociągi i elementy rurociągów wykładane PTFEMieszadła AnticoKołnierze - DN 300 i większeArmatura z tworzyw sztucznych
o firmie

Jesteśmy firmą handlową działającą na polskim rynku armatury przemysłowej od 1996 roku.

W tym okresie z małej, lokalnej firmy handlowej staliśmy się hurtownią obsługującą największe polskie firmy branży chemicznej, energetycznej i wydobywczej.

Aktualnie działamy w oparciu o umowy partnersko-dealerskie ze wszystkimi znaczącymi producentami armatury przemysłowej w Polsce. Jednocześnie nawiązujemy dobre kontakty handlowe z producentami zagranicznymi – m. in. z Niemiec, Włoch, Holandii i Szwajcarii.

Magazyn z szeroką gamą stale dostępnego asortymentu oraz stare kupieckie zasady - solidność, wiarygodność i terminowość, uczyniły z nas sprawdzonego partnera handlowego.

Naszą specjalnością stały się rozwiązania dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego, gdzie istnieje potrzeba zastosowań armatury w trudnych i wymagających warunkach pracy. Potrafimy sprostać tym wymaganiom proponując armaturę ze stali kwasoodpornych najwyższej próby oraz armaturę i elementy rurociągów wykładanych PTFE.

Te sprawdzone i efektywne rozwiązania pozwalają naszym Klientom na znaczne oszczędności w kosztach remontów i eksploatacji instalacji chemicznych.

Jesteśmy firmą, która od początku istnienia swój sukces wiąże z sukcesem swoich odbiorców, i takie też jest motto naszej działalności.

Pozycjonowanie stron | Copyright 2010 MGJ Progress - Zasuwy Zawory grzybkowe Zawory kulowe
Szybkie menu: Zasuwy | Zawory grzybkowe | Zawory kulowe